Diferenta dintre canoe si caiac

Descoperă Oltul din caiac sau canoe - Descoperă Eco-România

Povestea primilor campioni olimpici la kaiac-canoe! | Sportivity.ro

Vasleste pe Lacul Bicaz intr-o tura de caiac sau canoe

Cupa Titan la caiac-canoe este deschisă pentru practicanții de caiac și  dragon boat, sportivi de performanță și amatori - Revista Biz - prima  revistă de afaceri din România
Cupa Titan la caiac-canoe este deschisă pentru practicanții de caiac și dragon boat, sportivi de performanță și amatori - Revista Biz - prima revistă de afaceri din România

Caiace - Artha Park

Județul Constanța: „Cursa de caiac - canoe“, la final. Ce au celebrat  participanții prin acest eveniment (GALERIE FOTO)
Județul Constanța: „Cursa de caiac - canoe“, la final. Ce au celebrat participanții prin acest eveniment (GALERIE FOTO)

Cătălin Chirilă a câștigat o nouă medalie la Europenele de kaiac-canoe de  la Munchen
Cătălin Chirilă a câștigat o nouă medalie la Europenele de kaiac-canoe de la Munchen

Cătălin Chirilă e vicecampion mondial pe distanța de 500 de metri! -  Eurosport
Cătălin Chirilă e vicecampion mondial pe distanța de 500 de metri! - Eurosport

De ce aleg fetele kaiac-canoe?

Canoe vs Caiac - care este diferența?

Caiac rigid Axoos, 1 loc, model Sit In, culoare albastra, lungime 3,05  metri - eMAG.ro
Caiac rigid Axoos, 1 loc, model Sit In, culoare albastra, lungime 3,05 metri - eMAG.ro

Cătălin Chirilă a câștigat aurul european în proba de canoe simplu - 1000  de metri, la Munchen - Eurosport
Cătălin Chirilă a câștigat aurul european în proba de canoe simplu - 1000 de metri, la Munchen - Eurosport

Caiac-canoe, noua disciplină oferită de Departamentul de Educație Fizică și  Sport al UB începând cu anul universitar 2020-2021 - UniBuc - Universitatea  din București
Caiac-canoe, noua disciplină oferită de Departamentul de Educație Fizică și Sport al UB începând cu anul universitar 2020-2021 - UniBuc - Universitatea din București