Home

Fantezie Cuvântare foamete elena zaharia tenis de masa părere cater James Dyson

La 13 ani, Elena Zaharia a cucerit două medalii de aur la "Europenele" de  tenis de masă
La 13 ani, Elena Zaharia a cucerit două medalii de aur la "Europenele" de tenis de masă

Elena Zaharia, micuța stea a tenisului de masă constănțean | Cuget Liber

Elena Zaharia a cucerit medalia de aur la Campionatul European de tenis de  masă U21 la numai 17 an - YouTube
Elena Zaharia a cucerit medalia de aur la Campionatul European de tenis de masă U21 la numai 17 an - YouTube

Elena Zaharia şi Iulian Chiriţă au câştigat Europa Top 10 juniori la  Bucureşti, la tenis de masă - Ziarul Profit
Elena Zaharia şi Iulian Chiriţă au câştigat Europa Top 10 juniori la Bucureşti, la tenis de masă - Ziarul Profit

Elena Zaharia: Visul meu este să cuceresc o medalie olimpică - CSM Constanța

Bianca Mei-Roșu și Elena Zaharia au urcat pe podium la Linz

Elena Zaharia, dublă campioană europeană la junioare II la tenis de masă

Elena Zaharia a cucerit medalia de aur la Campionatul European de tenis de  masă U21 la numai 17 ani
Elena Zaharia a cucerit medalia de aur la Campionatul European de tenis de masă U21 la numai 17 ani

Tenis de masă: Elena Zaharia, din Constanţa, în pregătire în Thailanda  pentru Campionatul Mondial (galerie foto)
Tenis de masă: Elena Zaharia, din Constanţa, în pregătire în Thailanda pentru Campionatul Mondial (galerie foto)

Elena Zaharia, campioană europeană U21 la tenis de masă | Sport.ro

Tenis de masă: Elena Zaharia şi Iulian Chiriţă au câştigat Europa Top 10  juniori la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Elena Zaharia şi Iulian Chiriţă au câştigat Europa Top 10 juniori la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM Constanța tenis de masă: Elena Zaharia, pe primul loc, după șase  meciuri, la Top 10 Europa
CSM Constanța tenis de masă: Elena Zaharia, pe primul loc, după șase meciuri, la Top 10 Europa

Elena Zaharia, vicecampioană europeană la tenis de masă pentru minicadete

Tenis de masă CSM Constanța: Elena Zaharia a câștigat Top 10 Europa.  „Performanță de top, din nou la înălțime!“ (GALERIE FOTO)
Tenis de masă CSM Constanța: Elena Zaharia a câștigat Top 10 Europa. „Performanță de top, din nou la înălțime!“ (GALERIE FOTO)

elena-zaharia - AIMX

Tenis de masă: Constănțeanca Elena Zaharia, în finala Campionatului  European, după o semifinală de infarct! (GALERIE FOTO)
Tenis de masă: Constănțeanca Elena Zaharia, în finala Campionatului European, după o semifinală de infarct! (GALERIE FOTO)

Elena Zaharia, Din Constanța, Dispută O Nouă Finală La Campionatul European  — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Elena Zaharia, Din Constanța, Dispută O Nouă Finală La Campionatul European — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Darius Movileanu și Elena Zaharia, vicecampioni europeni la dublu mixt

Constănţeanca Elena Zaharia merge mai departe la turneul de tenis de masă  Singapore Smash 2023 | Cuget Liber
Constănţeanca Elena Zaharia merge mai departe la turneul de tenis de masă Singapore Smash 2023 | Cuget Liber

Constănțeanca Elena Zaharia, campioană Europeană la Tenis de Masă U21 |  Observator Constanța
Constănțeanca Elena Zaharia, campioană Europeană la Tenis de Masă U21 | Observator Constanța