Sibianul Adrian Văsâi, antrenor la juniorii U 19 de la FC Hermannstadt

Vând tricou HERMANNSTADT Sibiu Liga 1 joma original Slatina • OLX.ro

FOTO Fotbaliștii de la FC Hermannstadt au reînceput pregătirile - Sibiu 100

Eugen Beza, noul antrenor al lui Hermannstadt

Prețuri uriașe la bilete pentru meciul FC Hermannstadt - FCSB. S-au vândut  toate tichetele. Update - Fanatik.ro
Prețuri uriașe la bilete pentru meciul FC Hermannstadt - FCSB. S-au vândut toate tichetele. Update - Fanatik.ro

FC Hermannstadt 2019-20 Home Kit

FC Hermannstadt - ↔️ Tânărul polivalent, Loren Niță și... | Facebook

FC Hermannstadt - Universitatea Craiova, în etapa a 8-a din Superliga

FC Hermannstadt a mers în Slovenia cu 25 de jucători, dintre care doar doi  sunt portari. Primii adversari stabiliți pentru amicale în acest  cantonament | Liga 2
FC Hermannstadt a mers în Slovenia cu 25 de jucători, dintre care doar doi sunt portari. Primii adversari stabiliți pentru amicale în acest cantonament | Liga 2

Încă un meci fără victorie pentru FC Hermannstadt, în cantonamentul din  Slovenia. Echipa din Liga 2 a ratat cinci ocazii importante de gol și o  lovitură de la 11 metri | Liga 2
Încă un meci fără victorie pentru FC Hermannstadt, în cantonamentul din Slovenia. Echipa din Liga 2 a ratat cinci ocazii importante de gol și o lovitură de la 11 metri | Liga 2

FC Hermannstadt a făcut instrucție cu Dinamo Bucureşti în Superligă. I-a  surclasat cu 4-0 | adevarul.ro
FC Hermannstadt a făcut instrucție cu Dinamo Bucureşti în Superligă. I-a surclasat cu 4-0 | adevarul.ro

VIDEO | FC Argeş - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii, în continuare neînvinşi  în Liga 1! Paraschiv a dat lovitura în minutul 89
VIDEO | FC Argeş - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii, în continuare neînvinşi în Liga 1! Paraschiv a dat lovitura în minutul 89

LIVE Hermannstadt - FCU Craiova, duel la vârful play-out-ului

Cum explică Măldărășanu „fenomenul” Hermannstadt: „Nebunie! Așa a vrut  Dumnezeu” - Playsport
Cum explică Măldărășanu „fenomenul” Hermannstadt: „Nebunie! Așa a vrut Dumnezeu” - Playsport

FC Hermannstadt, ofertă peste Dinamo ca să îl ia pe Gicu Grozav

FC Hermannstadt Football Shirt Archive - Club Football Shirts

FC Hermannstadt, meci esențial pentru salvarea de la retrogradare la  Voluntari
FC Hermannstadt, meci esențial pentru salvarea de la retrogradare la Voluntari

FC Hermannstadt - Mulțumim, Tiago Almeida!... | Facebook

VIDEO | Hermannstadt - "U" Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri  cu un şut de generic
VIDEO | Hermannstadt - "U" Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri cu un şut de generic

Adi Văsâi se întoarce în fotbalul sibian, la FC Hermannstadt! | Tribuna  sporturilor | Tribuna
Adi Văsâi se întoarce în fotbalul sibian, la FC Hermannstadt! | Tribuna sporturilor | Tribuna

FC Hermannstadt și-a prezentat echipamentul pentru noul sezon - Este  asemănător cu cel de anul trecut
FC Hermannstadt și-a prezentat echipamentul pentru noul sezon - Este asemănător cu cel de anul trecut

Finanțatorul FC Hermannstadt recunoaște problemele financiare de la club

FC Hermannstadt - Astra Giurgiu 1-3. Victorie pentru Astra, într-un meci  decis în repriza secundă
FC Hermannstadt - Astra Giurgiu 1-3. Victorie pentru Astra, într-un meci decis în repriza secundă